Bestuur
FunctieNaamPortefeuilleE-mail
VoorzitterSander Eisingavoorzitter@scloppersum.nl
SecretarisKoos Knoopsenioren, futsalsecretaris@scloppersum.nl
PenningmeesterBerjen Flikkemapenningmeester@scloppersum.nl
LidIds Osingajeugdjeugdbestuur@scloppersum.nl
LidMarleen Bovendames- en meisjesvoetbal, activiteiten
LidTristan ven der Beekkleding, materiaal, activiteiten
LidRemie Slagtervice-voorzitter, kantine, activiteiten
Commissies
CommissieLedenE-mail
Club van 50Peter Postclubvan50@scloppersum.nl
DonateursBerjen Flikkema, Ids Osingadonateurs@scloppersum.nl
LedenadministratieIds Osingaledenadministratie@scloppersum.nl
MateriaalGert Jan Doffmateriaal@scloppersum.nl
NieuwsbriefKoos Knoop, Ids Osinganieuwsbrief@scloppersum.nl
OnderhoudPeter Wildeman
PresentatiegidsMartijn Pilon
ScheidsrechtersHenk Kort, Ids Osinga
SponsorenSander Eisinga, Berjen Flikkema, Mark Erensteinsponsoring@scloppersum.nl
ToernooienKaj te Nijenhuistoernooicommissie@scloppersum.nl
WebsiteIds Osingawebmaster@scloppersum.nl
WedstrijdsecretariaatFerry Doffwedstrijdsecretaris@scloppersum.nl