Teamsoverzicht - jeugd
Team Trainingsdag Trainingstijd Begeleiding [t=trainer(s), l=leider(s)]
JO19-1 maandag 19:00 uur - 20:00 uur t: Ruben Danhof, Jeffrey Leegstra
donderdag 19:00 uur - 20:00 uur l: Remco Hulst, Fred Passant, Rob Sleurink
JO17-1 dinsdag 19:00 uur - 20:00 uur t: Ronald Knot
donderdag 19:00 uur - 20:00 uur l: Mark van Doorn, Steven Doornbos, Ronald Knot
JO15-1 dinsdag 19:00 uur - 20:00 uur t: Bas Buikema, Patrik Kamphuis
donderdag 18:00 uur - 19:00 uur l: Lex Sebastian, Antonie Wöhler
JO13-1 maandag 19:00 uur - 20:00 uur t: Hans Middel
donderdag 18:00 uur - 19:00 uur l: Sander Kalsbeek, Hans Middel
JO11-1 maandag 18:00 uur - 19:00 uur t: Gert Jan Doff, Tim Maneschijn
woensdag 18:00 uur - 19:00 uur l: Gert Jan Doff
JO10-1 dinsdag 18:00 uur - 19:00 uur t: Gijs Broekhuizen, Robin Post
l: Anje Knol-Klompien
JO8-1 woensdag 16:45 uur - 17:30 uur t: Henk Buikema, Tim Maneschijn, Rob Sleurink
l: Tristan van der Beek, Harmen Kuijer
MO15-1 maandag 19:00 uur - 20:00 uur t: Henry Tardjopawiro
woensdag 19:00 uur - 20:00 uur l: Jessica Jonkman, Henry Tardjopawiro
MO13-1 maandag 18:00 uur - 19:00 uur t: Henry Tardjopawiro
woensdag 18:00 uur - 19:00 uur l: Mark Erenstein, Angela Rozema
Teamsoverzicht - senioren
Team Trainingsdag Trainingstijd Begeleiding [t=trainer(s), l=leider(s)]
1e Selectie dinsdag 20:00 uur - 21:30 uur t: David van der Kam
donderdag 20:00 uur - 21:30 uur l: Rob Sleurink, Gerard van der Wal
2e Selectie dinsdag 20:00 uur - 21:30 uur t: Martijn Elzinga
donderdag 20:00 uur - 21:30 uur l: Jeroen Knot
3e Selectie donderdag 19:30 uur - 20:30 uur l: Sander Eisinga, MoXi Nienhuis
4e Selectie donderdag 19:30 uur - 20:30 uur l: Berjen Flikkema, Jeroen Koster
45+ Selectie donderdag 19:30 uur - 20:30 uur l: Ferry Doff
Dames selectie maandag 20:00 uur - 21:00 uur t: Bas Buikema, Ruben Danhof, Patrik Kamphuis
donderdag 19:00 uur - 20:00 uur l:
Dames 7x7 woensdag 20:00 uur - 21:00 uur t: Henry Tardjopawiro
l: Anje Knol-Klompien
Teamsoverzicht - futsal
Team Speeldag Leider
Futsal 1 vrijdag Erwin Swaagman